آنتی‌ویروس F-Secure


۱۳۹۸/۰۹/۱۰ Study time ۴ دقیقه

شرکت F-Secure درسال 1988 و در کشور فنلاند به‌عنوان تولیدکننده‌ی نرم‌افزارهای امنیتی و آنتی‌ویروس، تاسیس شد. این شرکت در سراسر دنیا دارای شعب متعددی‌ست. بیش‌از 1000 کارمند شرکت اف‌سکیور که در دفاتر آن مشغول هستند، کار تجزیه و تحلیل و توسعه نرم‌افزار آنتی‌ویروس‌ها را به‌طور مداوم برعهده دارند.

ازجمله افتخارات شرکت F-Secure که وجه تمایز آن نسبت به رقبای دیگر است، عبارت‌اند از:

 • نخستین طراح و سازنده موتور هوش مصنوعی
 • نخستین طراح و سازنده موتور روت‌کیت اسکنر
 • نخستین طراح و سازنده آنتی‌ویروس موبایل‌سکیوریتی با همکاری شرکت نوکیا
   همکاری بسیار گسترده‌ی F-Secure با بیش از 200 اپراتور تلفن همراه در سراسر دنیا، باعث ارائه محصولات به بیش‌از 100 کشور دنیا و ارائه خدمات به بیش‌از 300 میلیون مشتری شده است. از مهم‌ترین نکات کاری این شرکت می‌توان به عدم وابستگی آن به نهادهای سیاسی و دولتی اشاره کرد که ازسوی محققان امنیتی بسیار مورداستقبال قرار گرفته است.
   داستان F-Secure:
   شاید بتوان گفت که F-Secure مدعی بی‌رقیب خدمات و محصولات امنیت سایبری در جهان است. درطول 30 سال گذشته، شگفت‌زده شدن دنیای امنیت سایبری با ابتکارات و نوآوری‌های اف‌سکیور، امری مداوم بوده است و همواره با کشیدن دیواری بلند دربرابر هکرها و خرابکاران سایبری، کار آن‌ها را مشکل‌تر کرده و امنیت را به هزاران سازمان و بنگاه اقتصادی عرضه کرده است. تجارب ارزشمند این شرکت در زمینه امنیت Endpoint و نیز تشخیص و پاسخ به ریسک‌های سایبری، باعث شده است تا امنیت غیرقابل نفوذی را پیرامون مشتریان خود دربرابر حملات سایبری ایجاد کند تا از هرگونه نشت اطلاعات و نفوذ گسترده باج‌افزارها درامان باشند. قدرت یادگیری ماشینی و تجارت کارشناسان امنیتی در شرکت F-Secure باعث شده است تا فناوری پیچیده‌ای ایجاد شود که طی ساعات زیادی از تحقیق و توسعه و آزمایش‌های فوق‌پیشرفته انجام شده است و به‌عنوان رویکرد Live Security شناخته می‌شود. اروپا همیشه شاهد حضور کارشناسان امنیتی اف‌سکیور در صحنه‌ی جرایم امنیت سایبری بوده است و محصولات این شرکت در سراسر جهان به بیش‌از 20 شرکت اپراتور موبایل و Reseller مختلف عرضه شده است.


   شرکت لیان با ارائه و پشتیبانی محصولات F-Secure ، هم برای کاربران خانگی و هم برای کاربران سازمانی، بهترین روش ایمن‌سازی سیستم‌ها را به‌شما عرضه می‌کند.



   محصولات و خدمات F-Secure

   Protection Service Business
   مدیریت جامع توسط کنسول Cloud بدون محدودیت
   توضیح بیشتر
   Business Suite
   مدیریت جامع و پیشرفته اجزای شبکه متناسب بااندازه تمام سازمان
   توضیح بیشتر
   Radar
   اسکن و ارزیابی آسیب‌پذیری در یک راه‌حل واحد
   توضیح بیشتر
   Internet Security
   آنتی ویروس خانگی اف سکیور امنیت یکپارچه و کنترل کامل توسط والدین

   توضیح بیشتر