آنتی‌ویروس F-Secure نسخه Internet Security


۱۳۹۸/۰۹/۱۲ Study time ۳ دقیقه

مناسب برای مدیریت سیستم‌های خانگی و اطلاعات شخصی

سیستم‌عامل‌های مختلف خانگی نیز همانند سیستم‌های سازمانی، همواره در معرض خطر ویروس‌ها، باج‌‍افزارها و حمله‌های اینترنتی ناشناس هستند. چراکه اطلاعات حساس و شخصی برروی این سیستم‌ها نیز نگهداری می‌شوند.

آنتی‌ویروس F-Secure با ارائه نسخه خانگی، توانسته است تبدیل به یکی از مدعیان بزرگ درمیان محصولات امنیتی شود. جوایز متعدد و عملکرد خوبی که این محصول به‌دست آورده، نشان‌گر قدرت آن در محافظت از سیستم‌های شماست.

Family Protection

دارای کنترل والدین برای محافظت از کودکان


Fast, Efficient Security

محافظتی که سیستم را کند نمی کند


Browsing Protection

گشت و گذار امن در اینترنت بدون نگرانی


Virus Detection

حفاظت در برابر ویروس ها و بدافزارها و تهدیدات آنلاین

جستجوی ایمن در اینترنت – استفاده ایمن از خدمات بانکداری اینترنتی

F-Secure با تامین ایمنی دستگاه‌های شما، اجازه می‌دهد تا به‌راحتی در اینترنت گشت‌وگذار کنید و برای خرید آنلاین از فروشگاه‌های اینترنتی و استفاده از خدمات بانکداری آنلاین، هیچ نگرانی نداشته باشید. رایانه‌های شخصی شما توسط F-Secure به‌طور خودکار دربرابر بدافزارها، هکرها و سرقت هویت محافظت می‌شوند. یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌های این نسخه از آنتی‌ویروس اف‌سکیور، کنترل محتوایی است که فرزندان شما در اینترنت جست‌وجو و مشاهده می‌کنند (همچنین حفاظت از آن‌ها دربرابر تهدیدات اینترنتی).

مورد تایید سازمان‌های مستقل تست آنتی‌ویروس
اسکنر آنلاینF-Secure
اگر می‌خواهید از شر ویروس‌ها و نرم‌افزارهای جاسوسی راحت شوید باید کامپیوتر شما به‌طور مداوم درحال اسکن باشد. پس حتی اگر نرم‌افزار امنیتی دیگری نصب کرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم که این نسخه از آنتی‌ویروس اف‌سکیور را نصب کنید تا با اسکن سیستم شما، ایمن بودن یا نبودن سیستم را به شما اعلام کند.

حداقل سیستم مورد نیاز

سیستم عامل : Windows 10 , 8.1 , 7 Service Pack1
پردازشگر : Intel Pentium4 or Higher
حافظه : 1Gb Or More
فضای هارد : 1.2 Gb Free Disk Space
نیاز به اینترنت برای تایید لایسنس